Герасун Б.А., Грицко Р.Ю., Ворожбит О.Б., Герасун О.Б. Вірусні гепатити у схемах, таблицях та малюнках.

Вірусні гепатити у схемах, таблицях та малюнках. Book Cover Вірусні гепатити у схемах, таблицях та малюнках.
Посібник з проблеми вірусних гепатитів для лікарів-інтернів та слухачів ФПДО.
Герасун Б.А., Грицко Р.Ю., Ворожбит О.Б., Герасун О.Б.
Навчальний посібник
Львів, Ліга-Прес
2008
102 с.

ISBN 978-966-397-030-8

Рекомендовано Центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України як навчальний посібник для лікарів-інтернів та слухачів ФП ДО протокол № 4 від 24.12.2007 р. засідання Комісії з медицини науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Автори:

Співробітники кафедри інфекційних хвороб Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького

  • професор, д. мед. н. ГЕРАСУН Борис Абрамович
  • доцент, к. мед. н. ГРИЦКО Роман Юліанович
  • асистент, к. мед. н. ВОРОЖБИТ Ольга Богданівна
  • асистент, к. мед. н. ГЕРАСУН Олександр Борисович

Рецензенти:

  • МАЛИЙ Василь Пантелійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • НІКІТІН Євген Васильович, доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб Одеського Державного медичного університету.

Посібник присвячений проблемі вірусних гепатитів. За допомогою таблиць, схем та малюнків висвітлені основні аспекти проблеми. Особливу увагу автори приділили діагностичному значенню серологічних маркерів інфекційного процесу, диференціальній діагностиці жовтяниць різного генезу, в тому числі У вагітних жінок, найскладнішим аспектам імунопатогенезу, принципам лікування та профілактики.

Посібник складено з врахуванням можливостей викладання проблеми на курсах тематичного удосконалення лікарів усіх спеціальностей та розрахований на викладачів вищих медичних навчальних закладів, які викладають проблему вірусних гепатитів. Ілюстративний матеріал призначений для використання під час лекцій та практичних занять.